Op voorraad. Op maandag t/m vrijdag (behalve op feestdagen) voor 16:30 uur besteld, wordt nog dezelfde dag verzonden.
Eén mesje voor het hele plankje: de Pano snijdt zowel het brood als de kaas. Hij is op zijn best bij kleinere broodjes, een stokbrood bijvoorbeeld, dat je samen met een stuk kaas op tafel zet. Ook door noten- en vruchtenbrood gaat hij netjes, zonder de korst te scheuren.
Het lemmet is aan twee kanten geslepen, dus links- of rechtshandig maakt geen verschil. Meer lezen kan in onze blog: Pano: kaas en brood snijden 2.0.
Al onze messen worden door Robert Herder met de hand gemaakt in het Duitse Solingen, herkenbaar aan het molenmes (Molen®). Ruim 150 jaar vakmanschap zit in elk mes.
| Merk: | Robert Herder |
| Materiaal: | Pruimenhout |
| Staal: | RVS |
| Afmetingen: |
Lemmet = 13.0cm |